ISO 4014 A4-80 M 20X70
Kuusiovarsiruuvit
Nimikkeen numero
401448020 70
Teräslaatu
A4-80
EAN/GTIN
4043377328434
Nettopaino 100:aa kohti
23,100 kg
Nimikkeen numero
401448020 70
Teräslaatu
A4-80
EAN/GTIN
4043377328434
Nettopaino 100:aa kohti
23,100 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 20 mm |
| Kokonaispituus (l) | 70 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kannan korkeus (k) | 12,5 mm |
| Kanta | SW 30 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| vahvuus (Rm) | 800 N/mm² |
| Kierteen pituus (b) | 46 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa ISO 4014 A4-80 M 20X70