ISO 4017 A2-70 M 5X35
Kuusioruuvit, täyskierre
Nimikkeen numero
401725 35
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377329820
Nettopaino 100:aa kohti
0,573 kg
Nimikkeen numero
401725 35
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377329820
Nettopaino 100:aa kohti
0,573 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 5 mm |
| Kokonaispituus (l) | 35 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kannan korkeus (k) | 3,5 mm |
| Kanta | SW 8 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa ISO 4017 A2-70 M 5X35