ISO 4017 A4-70 M 12X50
Kuusioruuvit, täyskierre
Nimikkeen numero
4017412 50
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377238702
Nettopaino 100:aa kohti
4,990 kg
Nimikkeen numero
4017412 50
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377238702
Nettopaino 100:aa kohti
4,990 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 12 mm |
| Kokonaispituus (l) | 50 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kannan korkeus (k) | 7,5 mm |
| Kanta | SW 18 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa ISO 4017 A4-70 M 12X50