ISO 4017 A4-80 M 10X150
Kuusioruuvit, täyskierre
Nimikkeen numero
401748010 150
Teräslaatu
A4-80
EAN/GTIN
4043377229939
Nettopaino 100:aa kohti
8,290 kg
Pakkausyksiköt:
25
Nimikkeen numero
401748010 150
Teräslaatu
A4-80
EAN/GTIN
4043377229939
Nettopaino 100:aa kohti
8,290 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 10 mm |
| Kokonaispituus (l) | 150 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kannan korkeus (k) | 6,4 mm |
| Kanta | SW 16 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| vahvuus (Rm) | 800 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa ISO 4017 A4-80 M 10X150