ISO 4017 A4-80 M 14X150
Kuusioruuvit, täyskierre
Nimikkeen numero
401748014 150
Teräslaatu
A4-80
EAN/GTIN
4043377230478
Nettopaino 100:aa kohti
16,990 kg
Pakkausyksiköt:
25
Nimikkeen numero
401748014 150
Teräslaatu
A4-80
EAN/GTIN
4043377230478
Nettopaino 100:aa kohti
16,990 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 14 mm |
| Kokonaispituus (l) | 150 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kannan korkeus (k) | 8,8 mm |
| Kanta | SW 21 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| vahvuus (Rm) | 800 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa ISO 4017 A4-80 M 14X150