ISO 4017 A4-80 M 16X75
Kuusioruuvit, täyskierre
Nimikkeen numero
401748016 75
Teräslaatu
A4-80
EAN/GTIN
4043377332400
Nettopaino 100:aa kohti
13,700 kg
Nimikkeen numero
401748016 75
Teräslaatu
A4-80
EAN/GTIN
4043377332400
Nettopaino 100:aa kohti
13,700 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 16 mm |
| Kokonaispituus (l) | 75 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kanta | SW 24 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kannan korkeus (k) | 10 mm |
| vahvuus (Rm) | 800 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa ISO 4017 A4-80 M 16X75