ISO 4028 A2 M 16X70
Kuusiokolopidätinruuvit, tappipää
Nimikkeen numero
4028216 70
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377072948
Nettopaino 100:aa kohti
8,260 kg
Nimikkeen numero
4028216 70
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377072948
Nettopaino 100:aa kohti
8,260 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 16 mm |
| Kokonaispituus (l) | 70 mm |
| Tapin pituus (z) | 8 mm |
| Mitta dp (dp) | 11,57 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Lujuus | 21 |
| Kanta | SW 8 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo |
Tuotetiedot
Käyttöalue
Julkisivu, Koneenrakennus, Metallirakennus, Muut käyttötavatJaa ISO 4028 A2 M 16X70