ISO 4028 A2 M 20X25
Kuusiokolopidätinruuvit, tappipää
Nimikkeen numero
4028220 25
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377073068
Nettopaino 100:aa kohti
3,890 kg
Nimikkeen numero
4028220 25
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377073068
Nettopaino 100:aa kohti
3,890 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 20 mm |
| Kokonaispituus (l) | 25 mm |
| Tapin pituus (z) | 5 mm |
| Mitta dp (dp) | 14,57 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Lujuus | 21 |
| Kanta | SW 10 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo |
Tuotetiedot
Käyttöalue
Julkisivu, Koneenrakennus, Metallirakennus, Muut käyttötavatJaa ISO 4028 A2 M 20X25