ISO 4028 A2 M 20X55
Kuusiokolopidätinruuvit, tappipää
Nimikkeen numero
4028220 55
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377355546
Nettopaino 100:aa kohti
9,700 kg
Nimikkeen numero
4028220 55
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377355546
Nettopaino 100:aa kohti
9,700 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 20 mm |
| Kokonaispituus (l) | 55 mm |
| Tapin pituus (z) | 10 mm |
| Mitta dp (dp) | 14,57 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Lujuus | 21 |
| Kanta | SW 10 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo |
Tuotetiedot
Käyttöalue
Julkisivu, Koneenrakennus, Metallirakennus, Muut käyttötavatJaa ISO 4028 A2 M 20X55