ISO 4028 A2 M 5X4
Kuusiokolopidätinruuvit, tappipää
Nimikkeen numero
402825 4
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377355683
Nettopaino 100:aa kohti
0,026 kg
Nimikkeen numero
402825 4
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377355683
Nettopaino 100:aa kohti
0,026 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 5 mm |
| Kokonaispituus (l) | 4 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Lujuus | 21 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo |
| Kanta | SW 2,5 |
| Tapin pituus (z) | 1,25 mm |
| Mitta dp (dp) | 3,2 mm |
Tuotetiedot
Käyttöalue
Julkisivu, Koneenrakennus, Metallirakennus, Muut käyttötavatJaa ISO 4028 A2 M 5X4