ISO 4028 A2 M 8X6
Kuusiokolopidätinruuvit, tappipää
Nimikkeen numero
402828 6
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377355805
Nettopaino 100:aa kohti
0,115 kg
Nimikkeen numero
402828 6
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377355805
Nettopaino 100:aa kohti
0,115 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 8 mm |
| Kokonaispituus (l) | 6 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Lujuus | 21 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo |
| Kanta | SW 4 |
| Tapin pituus (z) | 2 mm |
| Mitta dp (dp) | 5,2 mm |
Tuotetiedot
Käyttöalue
Julkisivu, Koneenrakennus, Metallirakennus, Muut käyttötavatJaa ISO 4028 A2 M 8X6