ISO 4028 A4 M 12X20
Kuusiokolopidätinruuvit, tappipää
Nimikkeen numero
4028412 20
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377073969
Nettopaino 100:aa kohti
0,987 kg
Pakkausyksiköt:
100
Nimikkeen numero
4028412 20
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377073969
Nettopaino 100:aa kohti
0,987 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 12 mm |
| Kokonaispituus (l) | 20 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Lujuus | 21 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo |
| Kanta | SW 6 |
| Tapin pituus (z) | 6 mm |
| Mitta dp (dp) | 8,14 mm |
Tuotetiedot
Käyttöalue
Julkisivu, Koneenrakennus, Metallirakennus, Muut käyttötavatJaa ISO 4028 A4 M 12X20