ISO 4028 A4 M 2,5X16
Kuusiokolopidätinruuvit, tappipää
Nimikkeen numero
4028425 16
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377356116
Nettopaino 100:aa kohti
0,040 kg
Pakkausyksiköt:
500
Nimikkeen numero
4028425 16
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377356116
Nettopaino 100:aa kohti
0,040 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 2,5 mm |
| Kokonaispituus (l) | 16 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Lujuus | 21 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo |
| Kanta | SW 1,3 |
| Tapin pituus (z) | 1,25 mm |
| Mitta dp (dp) | 1,25 mm |
Tuotetiedot
Käyttöalue
Julkisivu, Koneenrakennus, Metallirakennus, Muut käyttötavatJaa ISO 4028 A4 M 2,5X16