ISO 4028 A4 M 2X14
Kuusiokolopidätinruuvit, tappipää
Nimikkeen numero
402842 14
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377355973
Nettopaino 100:aa kohti
0,022 kg
Pakkausyksiköt:
500
Nimikkeen numero
402842 14
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377355973
Nettopaino 100:aa kohti
0,022 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 2 mm |
| Kokonaispituus (l) | 14 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Lujuus | 21 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo |
| Kanta | SW 0,9 |
| Tapin pituus (z) | 1 mm |
| Mitta dp (dp) | 0,75 mm |
Tuotetiedot
Käyttöalue
Julkisivu, Koneenrakennus, Metallirakennus, Muut käyttötavatJaa ISO 4028 A4 M 2X14