ISO 4028 A4 M 3X4
Kuusiokolopidätinruuvit, tappipää
Nimikkeen numero
402843 4
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377074362
Nettopaino 100:aa kohti
0,012 kg
Pakkausyksiköt:
500
Nimikkeen numero
402843 4
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377074362
Nettopaino 100:aa kohti
0,012 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 3 mm |
| Kokonaispituus (l) | 4 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Lujuus | 21 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo |
| Kanta | SW 1,5 |
| Tapin pituus (z) | 0,75 mm |
| Mitta dp (dp) | 1,75 mm |
Tuotetiedot
Käyttöalue
Julkisivu, Koneenrakennus, Metallirakennus, Muut käyttötavatJaa ISO 4028 A4 M 3X4