ISO 4028 A4 M 4X35
Kuusiokolopidätinruuvit, tappipää
Nimikkeen numero
402844 35
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377356253
Nettopaino 100:aa kohti
0,245 kg
Pakkausyksiköt:
200
Nimikkeen numero
402844 35
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377356253
Nettopaino 100:aa kohti
0,245 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4 mm |
| Kokonaispituus (l) | 35 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Lujuus | 21 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo |
| Kanta | SW 2 |
| Tapin pituus (z) | 2 mm |
| Mitta dp (dp) | 2,25 mm |
Tuotetiedot
Käyttöalue
Julkisivu, Koneenrakennus, Metallirakennus, Muut käyttötavatJaa ISO 4028 A4 M 4X35