ISO 4762 1.4571 M 6X16
Kuusiokoloruuvit, lieriökanta
Nimikkeen numero
476245716 16
Teräslaatu
A5
EAN/GTIN
4043377227782
Nettopaino 100:aa kohti
0,570 kg
Pakkausyksiköt:
200
Nimikkeen numero
476245716 16
Teräslaatu
A5
EAN/GTIN
4043377227782
Nettopaino 100:aa kohti
0,570 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 6 mm |
| Kokonaispituus (l) | 16 mm |
| Kierteen pituus (b) | 16 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | sylinterikansi |
| Kannan halkaisija (dk) | 10 mm |
| Kannan korkeus (k) | 6 mm |
| Kanta | SW 5 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa ISO 4762 1.4571 M 6X16