ISO 4762 A2-70 M 12X50
Kuusiokoloruuvit, lieriökanta, täyskierre
Nimikkeen numero
4762212 50
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377059017
Nettopaino 100:aa kohti
5,450 kg
Nimikkeen numero
4762212 50
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377059017
Nettopaino 100:aa kohti
5,450 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 12 mm |
| Kokonaispituus (l) | 50 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo |
| Kanta | SW 10 |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
| pään muoto | sylinterikansi |
| Kannan halkaisija (dk) | 18 mm |
| Kannan korkeus (k) | 12 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin koneissa ja aurinkokennoalalla.Käyttöalue
Koneenrakennus, AurinkokennoJaa ISO 4762 A2-70 M 12X50