ISO 4762 A2-70 M 22X160
Kuusiokoloruuvit, lieriökanta, osittainen kierre
Nimikkeen numero
4762222 160
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377060174
Nettopaino 100:aa kohti
57,600 kg
Nimikkeen numero
4762222 160
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377060174
Nettopaino 100:aa kohti
57,600 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 22 mm |
| Kokonaispituus (l) | 160 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo |
| Kanta | SW 17 |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
| Kierteen pituus (b) | 56 mm |
| pään muoto | sylinterikansi |
| Kannan halkaisija (dk) | 33 mm |
| Kannan korkeus (k) | 22 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin koneissa ja aurinkokennoalalla.Käyttöalue
Koneenrakennus, AurinkokennoJaa ISO 4762 A2-70 M 22X160