ISO 4762 A2-70 M 30X85
Kuusiokoloruuvit, lieriökanta, täyskierre
Nimikkeen numero
4762230 85
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377259219
Nettopaino 100:aa kohti
71,800 kg
Nimikkeen numero
4762230 85
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377259219
Nettopaino 100:aa kohti
71,800 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 30 mm |
| Kokonaispituus (l) | 85 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | sylinterikansi |
| Kannan halkaisija (dk) | 45 mm |
| Kannan korkeus (k) | 30 mm |
| Kanta | SW 22 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin koneissa ja aurinkokennoalalla.Käyttöalue
Koneenrakennus, AurinkokennoJaa ISO 4762 A2-70 M 30X85