ISO 4762 A2 M 2,5X22
Kuusiokoloruuvit, lieriökanta, täyskierre
Nimikkeen numero
4762225 22
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377258960
Nettopaino 100:aa kohti
0,088 kg
Nimikkeen numero
4762225 22
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377258960
Nettopaino 100:aa kohti
0,088 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 2,5 mm |
| Kokonaispituus (l) | 22 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | sylinterikansi |
| Kannan halkaisija (dk) | 4,5 mm |
| Kannan korkeus (k) | 2,5 mm |
| Kanta | SW 2 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin koneissa ja aurinkokennoalalla.Käyttöalue
Koneenrakennus, AurinkokennoJaa ISO 4762 A2 M 2,5X22