ISO 4762 A4-70 M 14X110
Kuusiokoloruuvit, lieriökanta, osittainen kierre
Nimikkeen numero
4762414 110
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377063359
Nettopaino 100:aa kohti
14,400 kg
Nimikkeen numero
4762414 110
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377063359
Nettopaino 100:aa kohti
14,400 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 14 mm |
| Kokonaispituus (l) | 110 mm |
| Kierteen pituus (b) | 40 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | sylinterikansi |
| Kannan halkaisija (dk) | 21 mm |
| Kannan korkeus (k) | 14 mm |
| Kanta | SW 12 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin koneissa ja aurinkokennoalalla.Käyttöalue
Koneenrakennus, AurinkokennoJaa ISO 4762 A4-70 M 14X110