ISO 4762 A4-70 M 20X170
Kuusiokoloruuvit, lieriökanta, osittainen kierre
Nimikkeen numero
4762420 170
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377064134
Nettopaino 100:aa kohti
46,600 kg
Pakkausyksiköt:
10
Nimikkeen numero
4762420 170
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377064134
Nettopaino 100:aa kohti
46,600 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 20 mm |
| Kokonaispituus (l) | 170 mm |
| Kierteen pituus (b) | 52 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | sylinterikansi |
| Kannan halkaisija (dk) | 30 mm |
| Kannan korkeus (k) | 20 mm |
| Kanta | SW 17 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin koneissa ja aurinkokennoalalla.Käyttöalue
Koneenrakennus, AurinkokennoJaa ISO 4762 A4-70 M 20X170