ISO 4762 A4-70 M 24X140
Kuusiokoloruuvit, lieriökanta, osittainen kierre
Nimikkeen numero
4762424 140
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377064332
Nettopaino 100:aa kohti
61,500 kg
Nimikkeen numero
4762424 140
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377064332
Nettopaino 100:aa kohti
61,500 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 24 mm |
| Kokonaispituus (l) | 140 mm |
| Kierteen pituus (b) | 60 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | sylinterikansi |
| Kannan halkaisija (dk) | 36 mm |
| Kannan korkeus (k) | 24 mm |
| Kanta | SW 19 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin koneissa ja aurinkokennoalalla.Käyttöalue
Koneenrakennus, AurinkokennoJaa ISO 4762 A4-70 M 24X140