ISO 4762 A4-80 M 12X18
Kuusiokoloruuvit, lieriökanta, täyskierre
Nimikkeen numero
476248012 18
Teräslaatu
A4-80
EAN/GTIN
4043377261120
Nettopaino 100:aa kohti
3,070 kg
Pakkausyksiköt:
50
Nimikkeen numero
476248012 18
Teräslaatu
A4-80
EAN/GTIN
4043377261120
Nettopaino 100:aa kohti
3,070 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 12 mm |
| Kokonaispituus (l) | 18 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | sylinterikansi |
| Kannan halkaisija (dk) | 18 mm |
| Kannan korkeus (k) | 12 mm |
| Kanta | SW 10 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo |
| vahvuus (Rm) | 800 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa ISO 4762 A4-80 M 12X18