ISO 4762 A4-80 M 16X140
Kuusiokoloruuvit, lieriökanta, osittainen kierre
Nimikkeen numero
476248016 140
Teräslaatu
A4-80
EAN/GTIN
4043377261281
Nettopaino 100:aa kohti
25,000 kg
Pakkausyksiköt:
25
Nimikkeen numero
476248016 140
Teräslaatu
A4-80
EAN/GTIN
4043377261281
Nettopaino 100:aa kohti
25,000 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 16 mm |
| Kokonaispituus (l) | 140 mm |
| Kierteen pituus (b) | 44 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | sylinterikansi |
| Kannan halkaisija (dk) | 24 mm |
| Kannan korkeus (k) | 16 mm |
| Kanta | SW 14 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo |
| vahvuus (Rm) | 800 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa ISO 4762 A4-80 M 16X140