ISO 4762 A4-80 M 5X45
Kuusiokoloruuvit, lieriökanta, osittainen kierre
Nimikkeen numero
47624805 45
Teräslaatu
A4-80
EAN/GTIN
4043377067227
Nettopaino 100:aa kohti
0,790 kg
Pakkausyksiköt:
200
Nimikkeen numero
47624805 45
Teräslaatu
A4-80
EAN/GTIN
4043377067227
Nettopaino 100:aa kohti
0,790 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Kokonaispituus (l) | 45 mm |
| Halkaisija (d) | 5 mm |
| Kierteen pituus (b) | 22 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | sylinterikansi |
| Kannan halkaisija (dk) | 8,5 mm |
| Kannan korkeus (k) | 5 mm |
| Kanta | SW 4 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo |
| vahvuus (Rm) | 800 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa ISO 4762 A4-80 M 5X45