ISO 4762 A4 M 3X10
Kuusiokoloruuvit, lieriökanta, täyskierre
Nimikkeen numero
476243 10
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377064721
Nettopaino 100:aa kohti
0,088 kg
Pakkausyksiköt:
1.000
Nimikkeen numero
476243 10
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377064721
Nettopaino 100:aa kohti
0,088 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 3 mm |
| Kokonaispituus (l) | 10 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | sylinterikansi |
| Kannan halkaisija (dk) | 5,5 mm |
| Kannan korkeus (k) | 3 mm |
| Kanta | SW 2,5 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin koneissa ja aurinkokennoalalla.Käyttöalue
Koneenrakennus, AurinkokennoJaa ISO 4762 A4 M 3X10