ISO 7380-1 A2-070 M 8X30/30
Kuusiokoloruuvit, kohokupukanta, täyskierre
Nimikkeen numero
7380128 30
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377208286
Nettopaino 100:aa kohti
1,270 kg
Nimikkeen numero
7380128 30
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377208286
Nettopaino 100:aa kohti
1,270 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 8 mm |
| Kokonaispituus (l) | 30 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Lens pää |
| Kannan halkaisija (dk) | 14 mm |
| Kannan korkeus (k) | 4,4 mm |
| Kanta | SW 5 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo |
| vahvuus (Rm) | 560 N/mm² |
| Mitta t (t) | 2,6 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Levyruuviliitokset saniteetti- ja lämmitysrakennuksessaKäyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä
ei sisällä huomattavia määriä klorideja tai rikkidioksideja
Käyttöalue
Metallirakennus, Muut käyttötavatOminaisuudet
- "0" = alennettu kantavuusJaa ISO 7380-1 A2-070 M 8X30/30