ISO 7380-1 A2 M 6X6/6 TX30
TX-ristiuraruuvit, kohokupukanta, täyskierre
Nimikkeen numero
738012T6 6
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377312990
Nettopaino 100:aa kohti
0,240 kg
Nimikkeen numero
738012T6 6
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377312990
Nettopaino 100:aa kohti
0,240 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 6 mm |
| Kokonaispituus (l) | 6 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Lens pää |
| Kannan halkaisija (dk) | 10,5 mm |
| Kannan korkeus (k) | 3,3 mm |
| Kanta | TX30 |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| Mitta t (t) | 2,08 mm |
Tuotetiedot
Tuote-edut
Heilumaton kantaTX-kanta mahdollistaa helpon ja varman ruuvauksen ruuvin asettamisesta aina sen upottamiseen asti.
Käyttötarkoitukset
Levyruuviliitokset saniteetti- ja lämmitysrakennuksessaKäyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä
ei sisällä huomattavia määriä klorideja tai rikkidioksideja
Käyttöalue
Metallirakennus, Muut käyttötavatOminaisuudet
- "0" = alennettu kantavuusJaa ISO 7380-1 A2 M 6X6/6 TX30