ISO 7380-1 A4-070 M 10X70/70
Kuusiokoloruuvit, kohokupukanta, täyskierre
Nimikkeen numero
73801410 70
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377265531
Nettopaino 100:aa kohti
4,100 kg
Pakkausyksiköt:
50
Nimikkeen numero
73801410 70
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377265531
Nettopaino 100:aa kohti
4,100 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 10 mm |
| Kokonaispituus (l) | 70 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Lens pää |
| Kannan halkaisija (dk) | 17,5 mm |
| Kannan korkeus (k) | 5,5 mm |
| Kanta | SW 6 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo |
| vahvuus (Rm) | 560 N/mm² |
| Mitta t (t) | 3,12 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Levyruuviliitokset saniteetti- ja lämmitysrakennuksessaKäyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä
ei sisällä huomattavia määriä klorideja tai rikkidioksideja
Käyttöalue
Metallirakennus, Muut käyttötavatOminaisuudet
- "0" = alennettu kantavuusJaa ISO 7380-1 A4-070 M 10X70/70