ISO 7380-1 A4-070 M 5X55/55 TX25
TX-ristiuraruuvit, kohokupukanta, täyskierre
Nimikkeen numero
738014T5 55
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377314116
Nettopaino 100:aa kohti
0,770 kg
Pakkausyksiköt:
200
Nimikkeen numero
738014T5 55
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377314116
Nettopaino 100:aa kohti
0,770 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 5 mm |
| Kokonaispituus (l) | 55 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Lens pää |
| Kannan halkaisija (dk) | 9,5 mm |
| Kannan korkeus (k) | 2,75 mm |
| Mitta t (t) | 1,9 mm |
| Kanta | TX25 |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
| vahvuus (Rm) | 560 N/mm² |
Tuotetiedot
Tuote-edut
Heilumaton kantaTX-kanta mahdollistaa helpon ja varman ruuvauksen ruuvin asettamisesta aina sen upottamiseen asti.
Käyttötarkoitukset
Levyruuviliitokset saniteetti- ja lämmitysrakennuksessaKäyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä
ei sisällä huomattavia määriä klorideja tai rikkidioksideja
Käyttöalue
Metallirakennus, Muut käyttötavatOminaisuudet
- "0" = alennettu kantavuusJaa ISO 7380-1 A4-070 M 5X55/55 TX25