ISO 7380-1 A4 M 12X30/30 TX55
TX-ristiuraruuvit, kohokupukanta, täyskierre
Nimikkeen numero
738014T12 30
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377313485
Nettopaino 100:aa kohti
3,250 kg
Pakkausyksiköt:
50
Nimikkeen numero
738014T12 30
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377313485
Nettopaino 100:aa kohti
3,250 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 12 mm |
| Kokonaispituus (l) | 30 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Lens pää |
| Kannan halkaisija (dk) | 21 mm |
| Kannan korkeus (k) | 6,6 mm |
| Mitta t (t) | 4,2 mm |
| Kanta | TX55 |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Tuote-edut
Heilumaton kantaTX-kanta mahdollistaa helpon ja varman ruuvauksen ruuvin asettamisesta aina sen upottamiseen asti.
Käyttötarkoitukset
Levyruuviliitokset saniteetti- ja lämmitysrakennuksessaKäyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä
ei sisällä huomattavia määriä klorideja tai rikkidioksideja
Käyttöalue
Metallirakennus, Muut käyttötavatOminaisuudet
- "0" = alennettu kantavuusJaa ISO 7380-1 A4 M 12X30/30 TX55