ISO 7380-1 A4 M 3X50/50
Kuusiokoloruuvit, kohokupukanta, täyskierre
Nimikkeen numero
7380143 50
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377265746
Nettopaino 100:aa kohti
0,240 kg
Pakkausyksiköt:
200
Nimikkeen numero
7380143 50
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377265746
Nettopaino 100:aa kohti
0,240 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 3 mm |
| Kokonaispituus (l) | 50 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Lens pää |
| Kannan halkaisija (dk) | 5,7 mm |
| Kannan korkeus (k) | 1,65 mm |
| Kanta | SW 2 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| Mitta t (t) | 1,04 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Levyruuviliitokset saniteetti- ja lämmitysrakennuksessaKäyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä
ei sisällä huomattavia määriä klorideja tai rikkidioksideja
Käyttöalue
Metallirakennus, Muut käyttötavatOminaisuudet
- "0" = alennettu kantavuusJaa ISO 7380-1 A4 M 3X50/50