ISO 7380-2 A2 M 10X18/18
Kuusiokoloruuvit, kohokupukanta ja laippa, täyskierre
Nimikkeen numero
73802210 18
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377266194
Nettopaino 100:aa kohti
1,700 kg
Nimikkeen numero
73802210 18
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377266194
Nettopaino 100:aa kohti
1,700 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 10 mm |
| Kokonaispituus (l) | 18 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Lens pää |
| Kannan halkaisija (dk) | 21,9 mm |
| Kannan korkeus (k) | 5,5 mm |
| Mitta t (t) | 3,12 mm |
| Kanta | SW 6 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Levyruuviliitokset saniteetti- ja lämmitysrakennuksessaKäyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä
ei sisällä huomattavia määriä klorideja tai rikkidioksideja
Käyttöalue
Metallirakennus, Muut käyttötavatOminaisuudet
- "0" = alennettu kantavuusJaa ISO 7380-2 A2 M 10X18/18