ISO 7380-2 A2 M 3X22/22
Kuusiokoloruuvit, kohokupukanta ja laippa, täyskierre
Nimikkeen numero
7380223 22
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377215888
Nettopaino 100:aa kohti
0,130 kg
Nimikkeen numero
7380223 22
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377215888
Nettopaino 100:aa kohti
0,130 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 3 mm |
| Kokonaispituus (l) | 22 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Lens pää |
| Kannan halkaisija (dk) | 6,9 mm |
| Kannan korkeus (k) | 1,65 mm |
| Mitta t (t) | 1,04 mm |
| Kanta | SW 2 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Levyruuviliitokset saniteetti- ja lämmitysrakennuksessaKäyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä
ei sisällä huomattavia määriä klorideja tai rikkidioksideja
Käyttöalue
Metallirakennus, Muut käyttötavatOminaisuudet
- "0" = alennettu kantavuusJaa ISO 7380-2 A2 M 3X22/22