ISO 7380-2 A2 M 4X55/55 TX20
TX-ristiurar., kohokupukanta ja laippa, täyskierre
Nimikkeen numero
738022T4 55
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377315236
Nettopaino 100:aa kohti
0,500 kg
Nimikkeen numero
738022T4 55
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377315236
Nettopaino 100:aa kohti
0,500 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4 mm |
| Kokonaispituus (l) | 55 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Lens pää |
| Kannan halkaisija (dk) | 9,4 mm |
| Kannan korkeus (k) | 2,2 mm |
| Mitta t (t) | 1,3 mm |
| Kanta | TX20 |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Tuote-edut
Heilumaton kantaTX-kanta mahdollistaa helpon ja varman ruuvauksen ruuvin asettamisesta aina sen upottamiseen asti.
Käyttötarkoitukset
Levyruuviliitokset saniteetti- ja lämmitysrakennuksessaKäyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä
ei sisällä huomattavia määriä klorideja tai rikkidioksideja
Käyttöalue
Metallirakennus, Muut käyttötavatOminaisuudet
- "0" = alennettu kantavuusTuote-esitteet
Jaa ISO 7380-2 A2 M 4X55/55 TX20