ISO 7380-2 A4-070 M 5X80/80
Kuusiokoloruuvit, kohokupukanta ja laippa, täyskierre
Nimikkeen numero
7380245 80
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377267375
Nettopaino 100:aa kohti
1,130 kg
Pakkausyksiköt:
100
Nimikkeen numero
7380245 80
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377267375
Nettopaino 100:aa kohti
1,130 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 5 mm |
| Kokonaispituus (l) | 80 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Lens pää |
| Kannan halkaisija (dk) | 11,8 mm |
| Kannan korkeus (k) | 2,75 mm |
| Mitta t (t) | 1,58 mm |
| Kanta | SW 3 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo |
| vahvuus (Rm) | 560 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Levyruuviliitokset saniteetti- ja lämmitysrakennuksessaKäyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä
ei sisällä huomattavia määriä klorideja tai rikkidioksideja
Käyttöalue
Metallirakennus, Muut käyttötavatOminaisuudet
- "0" = alennettu kantavuusJaa ISO 7380-2 A4-070 M 5X80/80