ISO 7380-2 A4 M 3X5/5 TX10
TX-ristiurar., kohokupukanta ja laippa, täyskierre
Nimikkeen numero
738024T3 5
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377316158
Nettopaino 100:aa kohti
0,050 kg
Pakkausyksiköt:
1.000
Nimikkeen numero
738024T3 5
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377316158
Nettopaino 100:aa kohti
0,050 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 3 mm |
| Kokonaispituus (l) | 5 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Lens pää |
| Kannan halkaisija (dk) | 6,9 mm |
| Kannan korkeus (k) | 1,65 mm |
| Mitta t (t) | 1,15 mm |
| Kanta | TX10 |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Tuote-edut
Heilumaton kantaTX-kanta mahdollistaa helpon ja varman ruuvauksen ruuvin asettamisesta aina sen upottamiseen asti.
Käyttötarkoitukset
Levyruuviliitokset saniteetti- ja lämmitysrakennuksessaKäyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä
ei sisällä huomattavia määriä klorideja tai rikkidioksideja
Käyttöalue
Metallirakennus, Muut käyttötavatOminaisuudet
- "0" = alennettu kantavuusJaa ISO 7380-2 A4 M 3X5/5 TX10