NF E 27-128 A2 M 4X30
Uraruuvit, suuri kohokanta
Nimikkeen numero
2712824 30
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377210081
Nettopaino 100:aa kohti
0,310 kg
Pakkausyksiköt:
500
Nimikkeen numero
2712824 30
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377210081
Nettopaino 100:aa kohti
0,310 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| Halkaisija (d) | 4 mm |
| Kokonaispituus (l) | 30 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Risso |
| Kannan halkaisija (dk) | 10 mm |
| Kannan korkeus (k) | 2,2 mm |
| Uran leveys (n) | 1,5 mm |
| Uran syvyys (t) | 1 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ura |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa NF E 27-128 A2 M 4X30