NF E 27-128 A4 M 5X25
Uraruuvit, suuri kohokanta
Nimikkeen numero
2712845 25
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377403308
Nettopaino 100:aa kohti
0,460 kg
Pakkausyksiköt:
500
Nimikkeen numero
2712845 25
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377403308
Nettopaino 100:aa kohti
0,460 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| Halkaisija (d) | 5 mm |
| Kokonaispituus (l) | 25 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Risso |
| Kannan halkaisija (dk) | 12,5 mm |
| Kannan korkeus (k) | 2,7 mm |
| Uran leveys (n) | 1,5 mm |
| Uran syvyys (t) | 1,2 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ura |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa NF E 27-128 A4 M 5X25