Tuote 9001 A4 12X90/5 TX50
Uppobetoniruuvit, ETA 21/0425
Nimikkeen numero
90014112 90
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377348760
Nettopaino 100:aa kohti
6,800 kg
Pakkausyksiköt:
50
Nimikkeen numero
90014112 90
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377348760
Nettopaino 100:aa kohti
6,800 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 12 mm |
| Kokonaispituus (l) | 90 mm |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
| lanka Net | Special thread |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 21,5 mm |
| Kanta | TX50 |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin ulkona, kuten esim. alusrakenteet, kaide-, silta- tai aitarakennus, kilvet, puomit ja aurinkokennojärjestelmät.Käyttöalue
Julkisivu, Aurinkokenno, MetallirakennusOminaisuudet
- Palosuojatarkastettu- TX-kanta
- varustettu kovametallilla
Jaa Tuote 9001 A4 12X90/5 TX50