Tuote 9041 A2 3,2X30/18 TX10
Uraruuvit, TX, lattialaudoille
Nimikkeen numero
9041232 30/18
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377228253
Nettopaino 100:aa kohti
0,113 kg
Pakkausyksiköt:
200
19.200
460.800
Nimikkeen numero
9041232 30/18
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377228253
Nettopaino 100:aa kohti
0,113 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 3,2 mm |
| Kokonaispituus (l) | 30 mm |
| Kierteen pituus (b) | 18 mm |
| pään muoto | koristekasvien pää |
| Kannan halkaisija (dk) | 5,25 mm |
| Kannan korkeus (k) | 3 mm |
| Kanta | TX10 |
| lanka Net | Lastulevyn ruuvikierre |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
Tuotetiedot
Tuote-edut
Ei esiporaustaEsiporaus voidaan jättää pois jopa suurimmassa osassa kovia puulajeja. Kovien puulajien monien erilaisten ominaisuuksien vuoksi suosittelemme kuitenkin aina käyttökokeen suorittamista.
Puu ei halkea
Porakärjen ansiosta jännitys puusta poistuu ja näin vältetään halkeamien muodostuminen.
Erinomainen ulkonäkö
Koristekanta sekä jyrsintäruoteet takaavat erittäin hyvän ulkonäön.
Heilumaton kanta
TX-kanta mahdollistaa helpon ja varman ruuvauksen ruuvin asettamisesta aina sen upottamiseen asti.
Käyttötarkoitukset
- ihanteellinen halkaisija lankkuruuviliitoksiin reuna-alueilla- verhoilujen ja lattiapinnoitteiden kiinnitys
- koriste- ja lattialistojen ruuviliitoksiin
Käyttöalue
PuurakennusOminaisuudet
- 60°:n koristekanta- 6 jyrsintäruodetta
- porakärki
Tuote-esitteet
Jaa Tuote 9041 A2 3,2X30/18 TX10