Tuote 9045 A2 5,0X16 TX25
Pyöreäkantaiset puurakennusruuvit vahvistetulla kannalla + täyskierre
Nimikkeen numero
9045250 16
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377342683
Nettopaino 100:aa kohti
0,210 kg
Pakkausyksiköt:
500
10.500
252.000
Nimikkeen numero
9045250 16
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377342683
Nettopaino 100:aa kohti
0,210 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 5 mm |
| Kokonaispituus (l) | 16 mm |
| Kierteen pituus (b) | 16 mm |
| pään muoto | Risso |
| Kannan halkaisija (dk) | 10 mm |
| Kannan korkeus (k) | 3,7 mm |
| Kanta | TX25 |
| lanka Net | Lastulevyn ruuvikierre |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
Tuotetiedot
Tuote-edut
Ei esiporaustaEsiporaus voidaan suurimmalta osin jättää pois. Suosittelemme kuitenkin käyttökokeilun suorittamista.
Eurooppalainen tekninen hyväksyntä ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitokseen puualalla. Ihanteellinen kierregeometria takaa parhaan pysyvyyden mitä erilaisimmissa puuraaka-aineissa. TX-kannan avulla saavutetaan ihanteellinen voimansiirto.Käyttöalue
Puurakennus, AurinkokennoOminaisuudet
- Täyskierre- pyörökanta
- vahvistettu kantapohja
- TX
- vakiokärki
Tuote-esitteet
Jaa Tuote 9045 A2 5,0X16 TX25