Tuote 9045 A4 4,5X25 TX20
Pyöreäkantaiset puurakennusruuvit vahvistetulla kannalla + täyskierre
Nimikkeen numero
9045445 25
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377199522
Nettopaino 100:aa kohti
0,240 kg
Pakkausyksiköt:
200
9.600
230.400
Nimikkeen numero
9045445 25
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377199522
Nettopaino 100:aa kohti
0,240 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4,5 mm |
| Kokonaispituus (l) | 25 mm |
| Kierteen pituus (b) | 25 mm |
| pään muoto | Risso |
| Kannan halkaisija (dk) | 9 mm |
| Kannan korkeus (k) | 3,1 mm |
| Kanta | TX20 |
| lanka Net | Lastulevyn ruuvikierre |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
Tuotetiedot
Tuote-edut
Ei esiporaustaEsiporaus voidaan suurimmalta osin jättää pois. Suosittelemme kuitenkin käyttökokeilun suorittamista.
Eurooppalainen tekninen hyväksyntä ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitokseen puualalla. Ihanteellinen kierregeometria takaa parhaan pysyvyyden mitä erilaisimmissa puuraaka-aineissa. TX-kannan avulla saavutetaan ihanteellinen voimansiirto.Käyttöalue
Puurakennus, AurinkokennoOminaisuudet
- Täyskierre- pyörökanta
- vahvistettu kantapohja
- TX
- vakiokärki
Tuote-esitteet
Jaa Tuote 9045 A4 4,5X25 TX20