Tuote 9046 A4 4,0X45/30 TX20
Kupu-uppokantaiset lastulevyruuvit vahvistetulla kannalla + osittainen kierre
Nimikkeen numero
9046440 45/30
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377200426
Nettopaino 100:aa kohti
0,270 kg
Pakkausyksiköt:
200
5.400
129.600
Nimikkeen numero
9046440 45/30
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377200426
Nettopaino 100:aa kohti
0,270 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4 mm |
| Kokonaispituus (l) | 45 mm |
| Kierteen pituus (b) | 30 mm |
| pään muoto | raised |
| Kannan halkaisija (dk) | 8 mm |
| Kannan korkeus (k) | 2,5 mm |
| Kanta | TX20 |
| lanka Net | Lastulevyn ruuvikierre |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
Tuotetiedot
Tuote-edut
Ei esiporaustaEsiporaus voidaan suurimmalta osin jättää pois. Suosittelemme kuitenkin käyttökokeilun suorittamista.
Eurooppalainen tekninen hyväksyntä ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitokseen puualalla. Ihanteellinen kierregeometria takaa parhaan pysyvyyden mitä erilaisimmissa puuraaka-aineissa. TX-kannan avulla saavutetaan ihanteellinen voimansiirto.Käyttöalue
Puurakennus, AurinkokennoOminaisuudet
- Osakierre- kupu-uppokanta
- vahvistettu kantapohja
- TX
- vakiokärki
Tuote-esitteet
Jaa Tuote 9046 A4 4,0X45/30 TX20