Tuote 9047 A2 3,0X10 TX10
Uppok. puurak.ruuvit, jyrsintäruoteet, vahv. pää VG
Nimikkeen numero
9047230 10
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377311160
Nettopaino 100:aa kohti
0,040 kg
Pakkausyksiköt:
500
48.000
1.152.000
Nimikkeen numero
9047230 10
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377311160
Nettopaino 100:aa kohti
0,040 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 3 mm |
| Kokonaispituus (l) | 10 mm |
| Kierteen pituus (b) | 10 mm |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 6 mm |
| Kannan korkeus (k) | 1,9 mm |
| Kanta | TX10 |
| lanka Net | Lastulevyn ruuvikierre |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
Tuotetiedot
Tuote-edut
Heilumaton kantaTX-kanta mahdollistaa helpon ja varman ruuvauksen ruuvin asettamisesta aina sen upottamiseen asti.
Ei esiporausta
Esiporaus voidaan suurimmalta osin jättää pois. Suosittelemme kuitenkin käyttökokeilun suorittamista.
Eurooppalainen tekninen hyväksyntä ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitokseen puualalla. Ihanteellinen kierregeometria takaa parhaan pysyvyyden mitä erilaisimmissa puuraaka-aineissa. TX-kannan avulla saavutetaan ihanteellinen voimansiirto.Käyttöalue
Puurakennus, AurinkokennoOminaisuudet
- Täyskierre- uppokanta 90°
- vahvistettu kantapohja
- TX-XZN
- vakiokärki
- halkaisijasta 10, 8 ja koosta 6 x 140 mm jyrsintäruoteet kannan alla
Tuote-esitteet
Jaa Tuote 9047 A2 3,0X10 TX10