Tuote 9047 A2 6,0X55/36 TX25
Uppokantaiset lastulevyruuvit vahvistetulla kannalla + osittainen kierre
Nimikkeen numero
9047260 55/36
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377294821
Nettopaino 100:aa kohti
0,710 kg
Pakkausyksiköt:
100
2.100
50.400
Nimikkeen numero
9047260 55/36
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377294821
Nettopaino 100:aa kohti
0,710 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 6 mm |
| Kokonaispituus (l) | 55 mm |
| Kierteen pituus (b) | 36 mm |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 12 mm |
| Kannan korkeus (k) | 3,6 mm |
| Kanta | TX25 |
| lanka Net | Lastulevyn ruuvikierre |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
Tuotetiedot
Tuote-edut
Heilumaton kantaTX-kanta mahdollistaa helpon ja varman ruuvauksen ruuvin asettamisesta aina sen upottamiseen asti.
Ei esiporausta
Esiporaus voidaan suurimmalta osin jättää pois. Suosittelemme kuitenkin käyttökokeilun suorittamista.
Eurooppalainen tekninen hyväksyntä ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitokseen puualalla. Ihanteellinen kierregeometria takaa parhaan pysyvyyden mitä erilaisimmissa puuraaka-aineissa. TX-kannan avulla saavutetaan ihanteellinen voimansiirto.Käyttöalue
Puurakennus, AurinkokennoOminaisuudet
- Osakierre- uppokanta 90°
- vahvistettu kantapohja
- TX
- vakiokärki
- halkaisijasta 10, 8 ja koosta 6 x 140 mm jyrsintäruoteet kannan alla
Tuote-esitteet
Jaa Tuote 9047 A2 6,0X55/36 TX25