Tuote 9049 A2 3,5X35 Z
Kupu-uppokantaiset puurakennusruuvit vahvistetulla kannalla, täyskierre
Nimikkeen numero
9049235 35
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377203243
Nettopaino 100:aa kohti
0,160 kg
Pakkausyksiköt:
500
13.500
324.000
Nimikkeen numero
9049235 35
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377203243
Nettopaino 100:aa kohti
0,160 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 3,5 mm |
| Kokonaispituus (l) | 35 mm |
| lanka Net | Lastulevyn ruuvikierre |
| pään muoto | raised |
| Kannan halkaisija (dk) | 7 mm |
| Kannan korkeus (k) | 2,1 mm |
| Kanta | PZ2 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Pozidriv |
| Kierteen pituus (b) | 35 mm |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Tuote-edut
Ei esiporaustaEsiporaus voidaan suurimmalta osin jättää pois. Suosittelemme kuitenkin käyttökokeilun suorittamista.
Eurooppalainen tekninen hyväksyntä ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitokseen puualalla. Ihanteellinen kierregeometria takaa parhaan pysyvyyden mitä erilaisimmissa puuraaka-aineissa.Käyttöalue
Puurakennus, AurinkokennoOminaisuudet
- Täyskierre- kupu-uppokanta
- vahvistettu kantapohja
- PZ Pozidrive
- vakiokärki
Tuote-esitteet
Jaa Tuote 9049 A2 3,5X35 Z