Tuote 9050 A2 3,0X20 Z
Uppokantaiset puurakennusruuvit vahvistetulla kannalla + täyskierre
Nimikkeen numero
9050230 20
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377203793
Nettopaino 100:aa kohti
0,070 kg
Pakkausyksiköt:
500
24.000
576.000
Nimikkeen numero
9050230 20
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377203793
Nettopaino 100:aa kohti
0,070 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 3 mm |
| Kokonaispituus (l) | 20 mm |
| lanka Net | Lastulevyn ruuvikierre |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 6 mm |
| Kannan korkeus (k) | 1,9 mm |
| Kanta | PZ1 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Pozidriv |
| Kierteen pituus (b) | 20 mm |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Tuote-edut
Ei esiporaustaEsiporaus voidaan suurimmalta osin jättää pois. Suosittelemme kuitenkin käyttökokeilun suorittamista.
Eurooppalainen tekninen hyväksyntä ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitokseen puualalla. Ihanteellinen kierregeometria takaa parhaan pysyvyyden mitä erilaisimmissa puuraaka-aineissa.Käyttöalue
Puurakennus, AurinkokennoOminaisuudet
- Täyskierre- uppokanta 90°
- vahvistettu kantapohja
- PZ Pozidrive
- vakiokärki
Tuote-esitteet
Jaa Tuote 9050 A2 3,0X20 Z